لطفا کمی صبر کنید !!

ورود به کلوب طراحان

تقویم آیت الکرسی 1397

تقویم 97  سلام بر حسین (ع)
تعداد بازدید : 505

طرح لایه باز و psd تقویم 1397 با تایپوگرافی آیت الکرسی

طرح تقویم دیواری سال 1397 بصورت عمودی طراحی شده و همانطور که شاهد هستید طرح تقویم مذهبی ( آیت الکرسی ) بوده و در طرح علاوه بر ایام سال از تایپوگرافی آیت الکرسی با رنگ کرم در زمینه قهوه ای سوخته که جلوه خاص و بسیار زیبایی به این طرح داده استفاده شده است. به علاوه در این طرح تقویم دیواری فضای برای محل درج تبلیغات بصورت تذهیب تعریف شده است که می توان با استفاده از چاپ سیلک و افست در آن قسمت تبلیغات مربوطه را درج نمود.

طرح تقویم آیت الکرسی ، بصورت کاملا لایه باز بوده و شما میتوانید از تمام اجزای آن بصورت جداگانه از قبیل تابلو فرش و تابلوهای مذهبی و حتی بنر های مناسبتی و بنر عاشورا و محرم نیز بهره بگیرید.

هر هفته یک طرح لایه باز رایگان در  کانال تلگرام پارس گرافیک

فایل لایه باز تقویم دیواری سلام بر حسین (ع) را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

تقویم لایه باز 1397 , تقویم مذهبی 1397 , تقویم آیت الکرسی , آیت الکرسی , دعای آیت الکرسی , بنر آیت الکرسی , متن آیت الکرسی , تایپوگرافی آیت الکرسی ,  تقویم دیواری آیت الکرسی ,  دانلود تقویم 1397  ,تقویم لایه باز سال97 , دانلود تقویم لایه باز,  تقویم psd ,تقویم 1397  ,تقویم 97  , تقویم قرآنی 1397  , تقویم تایپوگرافی , بافت کاغذ , بافت , تکسچر , بافت قدیمی 

دانلود طرح
دانلود رایگان روزانه 20 طرح با خرید اشتراک از سایت

دانلود رایگان طرح با خرید اشتراک

همچنین شما میتوانید این فایل را به صورت تکی نیز خریداری کنید

فروش ساک دستی
نظرات
حذف نقل قول کد امنیتی : CAPTCHA security code

پارس گرافیک شامل 94750 طرح لایه باز ، وکتور و تصویر با کیفیت می باشد. و روزانه 100 تصویر ، 100 وکتور و 7 طرح psd به آن اضافه میشود .